נטליקון לוגו סוכנות לייעוץ וניהול שיווקי

אנו ננהל את כל מערך השיווק הדיגיטלי של העסק שלכם משלב בניית האסטרטגיה השיווקית והקריאייטיב, ניהול הקמפיינים במדיות השונות ועד איסוף וניתוח הדאטה של הלקוחות לצורך קבלת החלטות עסקיות חשובות.

לא מספיק שיש לכם אתר איקומרס פעיל. אנו נעזור לכם להפוך את החנות הדיגיטלית לחכמה ומתקדמת יותר, נתכנן עבורכם חווית לקוח בלתי נשכחת, נדאג לשפר את אחוזי ההמרה שלכם ונקים מערך מכירות דיגיטלי מתקדם שמחובר לכל הנכסים הדיגיטליים שלכם.

אנו נדאג לבנות לעסק שלכם אתר אינטרנט ברמה הגבוהה ביותר בדגש על גישה שיווקית שתניע את הלקוחות לפעול. האתרים שלנו כוללים כלים שיווקיים מתקדמים שיעזרו לכם להכיר את המשתמשים טוב יותר ולקבל החלטות עסקיות טובות יותר.

אם כבר יש לכם משרד פרסום או חברת דיגיטל שעובדת עבורכם, אנו נשמש עבורכם כשומרי הסף בדיגיטל. תפקידינו לוודא שהפעילות שנעשית עבורכם בדיגיטל משקפת את המטרות והיעדים שנקבעו ושהכסף שלכם מושקע ומנוצל נכון.

אנו נלווה ונייעץ לכם בכל הקשור לשיווק של העסק בכלל והשיווק הדיגיטלי בפרט. החל מתכנון האסטרטגיה השיווקית, תכנון חווית לקוח ובניית פרסונת לקוח, דרך עבודה שותפת מול משרד הפרסום או חברת הדיגיטל ועד ליווי בהטמעת תהליכי שיווק מורכבים. אנו נהיה שם עבורכם בכל רגע ובכל נושא.

לקוחות מספרים עלינו

"...הגענו כחברה צעירה מאוד אך מבטיחה, והיינו מאוד סקפטיים בהתחלה לאחר שנכוונו רבות מחברות שעשו לנו שיווק דיגיטלי. הוצאנו בעבר תקציבים גדולים ולא ראינו שיפור שגרם לנו לומר 'וואו, קרה כאן משהו גדול לחברה שלנו'. עם סטייט אוף מיינד כזה הגענו לחבר'ה בנטליקון. כבר בפגישה הראשונה הבנו שהם מביאים משהו חדש לשולחן, משהו שחברות שיווק אחרות לא עושות היום. לקחנו איתם את הסיכון והם לקחו לידיים שלהם את כל צד השיווק של החברה. בתוך כמה חודשים עשינו קפיצת דרך משמעותית שהציבה אותנו בשורה אחת עם המתחרים שלנו והפכנו לשחקן דומיננטי ומשמעותי בענף בו אנו מתחרים. לא היינו מסוגלים להגיע להישגים האלה ללא ניהול השיווק של החבר'ה מנטליקון בהובלתו של ליאור המנכ"ל..."

עמירם צור, מנכ"ל 

BuyMania

הצטרפו לקהילת העסקים שלנו

והישארו תמיד מעודכנים בכל מה שחם בעולם השיווק הדיגיטלי

נטליקון לוגו סוכנות לייעוץ וניהול שיווקי
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle

© 2016-2019 BY NETLICON .

נתניה, ישראל

NETLICON. DATA DRIVEN DIGITAL MARKETING AGENCY. 

PLEASE READ OUR TERMS OF USE AND PRIVACY POLICY.