ניהול מערך הפרסום והשיווק

איך זה עובד? 

אנחנו מאמינים שסיפור טוב, שמסופר נכון, יכול להשיג הכל.

אנחנו נספר את הסיפור שלכם לעולם, בכל מקום בו הלקוחות שלכם נמצאים, בדרך שהם לעולם לא ישכחו.

במסגרת השירות שאנו מספקים ללקוחות שלנו, אנו מציעים מעטפת רחבה של שירותי פרסום ודיגיטל, הכוללים את כל מה שעולמות הפרסום והשיווק הדיגיטלי מסוגלים להציע כיום למותגים וחברות. החל מבניית הסיפור, תכנון אסטרטגית הפרסום, קריאייטיב וקופירייטינג, מדיה פלנינג, תכנון פרסומות לדיגיטל וטלוויזיה; דרך ניהול הקמפיינים בדיגיטל Hands-On, ניהול סושיאל מרענן וחדשני, קידום אורגני, ניהול מדיה באתר וליווי צמוד של מפתח לצורך תחזוקה מתמשכת ועבודות פיתוח נדרשות, ניתוח הדאטה של מערך הפרסום והשיווק לצורך קבלת החלטות עסקיות נכונות יותר; ועד הפקת פרסומות לדיגיטל וטלוויזיה, יחסי ציבור ועוד. את הכל תמצאו תחת קורת גג אחת ויבוצע על ידי מומחי הפרסום והדיגיטל שלנו שכבר מכירים אתכם ואת צרכי המותג שלכם הכי טוב. 

בעולם שמלא ברעשי רקע ואינספור הפרעות מסיחות דעת, צריך לדעת לשמור על פשטות. סיפור פשוט אך מבריק שיצליח לגעת בליבו של הקהל. בניית הסיפור הזה, שמשקף את מי שאתם ואת מה שאתם מציעים לעולם, ותרגומו לכל המדיות הרלבנטיות למותג שלכם, היא המומחיות שלנו.

Keep  It  Simple

איך השירות שלנו נראה מהצד שלכם

בכל תקציב לקוח - ובהתאם לצרכים, להיקף הפרסום ומגבלותיו - הלקוח נהנה ממעטפת שירותים רחבה שכוללת את הפעילות והשירותים הבאים. את כל מערך הפרסום והשיווק מול הלקוח מנהל מנכ"ל נטליקון, ליאור כהן, אשר אמון גם על תכנון אסטרטגיית הפרסום והקריאייטיב של הלקוח.

שירותי דאטה

בדיקה והערכת איכות מערך הדאטה של המותג, מתן ייעוץ שוטף לשיפור המערך, מעקב וניתור אחר הפעילות השיווקית לצורך ייעול מערך הפרסום והשיווק, שיפור יחסי המרה בדיגיטל, הפקת דוחות מצב ובקרה אחר פעילות כלל המחלקות השונות.

שירותי שיווק דיגיטלי

תכנון אסטרטגיית דיגיטל, ניהול הקמפיינים Hands-on בכל המדיות הנדרשות, ניהול הסושיאל בכל הפלטפורמות בהן המותג פועל, קידום אורגני באתר המותג, דיוור אלקטרוני ועוד.

שירותי משרד פרסום

קריאייטיב, קופירייטינג, תכנון אסטרטגיית פרסום, מדיה פלנינג, עיצוב גרפי, תכנון פרסומות לדיגיטל וטלוויזיה ועוד.

שירותי יח"צ

מהלכי יחסי ציבור מקיפים לצורך הגדלת המודעות סביב המותג. 

שירותי הפקה

צילום והפקת פרסומות לדיגיטל וטלוויזיה בשיתוף עם מחלקת קריאייטיב ועל בסיס מה שתוכנן על ידם, עריכת נגזרות לדיגיטל, טלוויזיה או חסויות ועוד.

שירותי אחזקת אתר

ניהול המדיה באתר של המותג, אחזקה שוטפת של האתר, הטמעות קודים ואיוונטים מיוחדים נדרשים, ביצוע שיפורים שוטפים בקיים, הקמת דפי נחיתה ועוד.

כבר יש לכם משרד פרסום? הניסיון המשמעותי שלנו בעולם הפרסום והדיגיטל מאפשר לנו לשלב כוחות עם כל אחד ממשרדי הפרסום הגדולים בישראל ולספק דרכם ועבור הלקוח מעטפת שירותי דיגיטל רחבה מאוד ובמקצועיות רבה.

*

        לקוחות מספרים עלינו        

"...עברנו מספר סוכנויות דיגיטל ומרובם התאכזבנו קשות. הגענו לליאור מנטליקון דרך המלצה ולא טעינו. ליאור לקח את תפקיד מנהל הדיגיטל בחברה שלנו בצורה מתודית, יסודית ומקצועית. במשך שנים ניהלתי בעצמי את הדיגיטל וליאור פשוט הוריד ממני את האחריות הזו. אני יכול לומר בלב שקט שאני סומך עליו ב-100% בכל מה שקשור לדיגיטל של החברה. ליאור מוביל אצלנו קמפיינים של החדרת מותג ומוצר חדש לשוק מ-א' ועד ת' בהצלחה רבה. אני מצפה לעבודה משותפת ארוכת טווח עם ליאור וממליץ מאוד..."

תומר שחר, מנכ"ל 

INVENT

  • Facebook - White Circle
  • Instagram
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter

כתובת: גיבורי ישראל 10

(קומה 4), קריית ספיר, נתניה

2021 כל הזכויות שמורות ל-NETLICON  

גלילה מטה

תפריט