נטליקון לוגו סוכנות לייעוץ וניהול שיווקי

אנחנו מספרים את הסיפור שלכם לעולם 

בכל מקום בו הלקוחות שלכם נמצאים,

בדרך שהם לעולם 

לא ישכחו

We Tell Your Story

To The World

Wherever Your Customers Are,

In A Way They Will Never Forget.

תחומי פעילות

אנחנו ננהל את כל מערך הפרסום והשיווק של העסק או הארגון שלכם ונספק מענה לכל הסוגיות השיווקיות שתידרשו להן, והכל תחת קורת גג אחת - החל מבניית אסטרטגיה לטווח ארוך, קריאייטיב ותכנון חווית לקוח רב ערוצית, דרך ניהול קמפיינים חכמים מבוססי דאטה ועד פיתוח אתרים, ביקורות דאטה וייעוץ שיווקי לחברות. 

נטליקון היא סוכנות פרסום ושיווק המתמחה בניהול מערכי שיווק דיגיטליים, לצד מתן פתרונות דיגיטל מתקדמים ומקיפים. אנו מספקים ללקוחות שלנו את כל מה שעולם הפרסום והשיווק יודע להציע כיום לעסקים - והכל בשירות אחד ובמקום אחד.

אנו ננהל את כל מערך השיווק הדיגיטלי של הארגון שלכם משלב בניית האסטרטגיה השיווקית והקריאייטיב, ניהול הקמפיינים במדיות השונות ועד איסוף וניתוח הדאטה של הלקוחות לצורך קבלת החלטות עסקיות חשובות.

לא מספיק שיש לכם אתר איקומרס פעיל. אנו נעזור לכם להפוך את החנות הדיגיטלית לחכמה ומתקדמת יותר, נתכנן עבורכם חווית לקוח בלתי נשכחת, נדאג לשפר את אחוזי ההמרה שלכם ונקים מערך מכירות דיגיטלי מתקדם שמחובר לכל הנכסים הדיגיטליים שלכם.

אנו נדאג לבנות לעסק שלכם אתר אינטרנט ברמה הגבוהה ביותר בדגש על גישה שיווקית שתניע את הלקוחות לפעול. האתרים שלנו כוללים כלים שיווקיים מתקדמים שיעזרו לכם להכיר את המשתמשים טוב יותר ולקבל החלטות עסקיות טובות יותר.

אם כבר יש לכם משרד פרסום או חברת דיגיטל שעובדת עבורכם, אנו נשמש עבורכם כשומרי הסף בדיגיטל. תפקידינו לוודא שהפעילות שנעשית עבורכם בדיגיטל משקפת את המטרות והיעדים שנקבעו ושהכסף שלכם מושקע ומנוצל נכון.

אנו נלווה ונייעץ לכם בכל הקשור לשיווק של העסק בכלל והשיווק הדיגיטלי בפרט. החל מתכנון האסטרטגיה השיווקית, תכנון חווית לקוח ובניית פרסונת לקוח, דרך עבודה שותפת מול משרד הפרסום או חברת הדיגיטל ועד ליווי בהטמעת תהליכי שיווק מורכבים. אנו נהיה שם עבורכם בכל רגע ובכל נושא.

מודל שיווק מנצח

בהתאמה רחבה

4

מודל השירות שלנו מציע לארגון שלכם ליווי וניהול שוטף מקצה לקצה בכל מה שקשור לפרסום והשיווק של העסק או המוצר שלכם, כולל ניתוח מעמיק של הדאטה השיווקית לצרכי קבלת החלטות עסקיות טובות יותר. מתוך ניסיון וידיעה שלא כל הארגונים והמוצרים דומים, מודל השירות שלנו הוא דינמי ומאפשר לנו לבנות עבורכם מערך פרסום ושיווק מהודק ומקצועי שמתאים בדיוק לצרכים שלכם.

3

לא רק שאנו נבנה וננהל עבור העסק שלכם את מערך השיווק הדיגיטלי, אלא כל הלקוחות שלנו אף מלווים באופן אישי על ידי מייסד ומנהל הסוכנות בכל סוגיה העולה על הפרק, אנו מתלווים אליכם לפגישות דירקטוריון, הנהלה ובמידת הצורך עם צדדים שלישיים, מסייעים באיתור הזדמנויות טכנולוגיות חדשות בתחום המערך השיווקי ומסייעים בליווי הטמעתם במערך ועוד. 

ליווי אישי מנצח

בכל מה שצריך

כל פתרונות השיווק

לעסק במקום אחד

2

אנחנו מבינים אנשים, אנחנו מכירים את המסע שלהם ברשת ואנחנו יודעים מה מניע אותם לפעול. לכן אנו יודעים כיצד להעביר את המסר השיווקי שלכם, בכל מקום ברשת שאליו יגיעו, בצורה חדה וברורה. כשהלקוחות הפוטנציאליים שלכם ירגישו שאתם מדברים אליהם ושהמוצר או השירות שלכם הוא בדיוק מה שהם צריכים - הם יהיו קהל קונים חוזר ונאמן.

שותפים אסטרטגיים

למרחקים ארוכים

1

שיווק דיגיטלי היא הדרך הטובה ביותר שיש לעסקים להגדיל משמעותית את היקף המכירות ולהביא למקסום הפוטנציאל העסקי שלהם - ובנייה וניהול של מערך שיווק דיגיטלי בעסק היא הדרך הנכונה לעשות את זה. עם נטליקון, כבר מחר העסק שלכם יכול לשווק את עצמו לצד המותגים המצליחים ביותר בעולם.

למה אנחנו הפתרון המושלם לארגון שלכם?

היתרונות שלנו הם הרווח שלכם

נטליקון לוגו סוכנות לייעוץ וניהול שיווקי
  • Facebook - White Circle
  • Instagram
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter

נתניה, ישראל

2020 כל הזכויות שמורות ל-NETLICON  

תפריט

גלילה מטה