ניהול מערך השיווק במיקור חוץ לעסקי איקומרס לשווק כמו המותגים המצליחים בעולם

באמצעות ניהול מערך השיווק הדיגיטלי של הארגון שלכם אתם תהנו ממנהל שיווק מקצועי וצוות דיגיטל מיומן שיעבדו בשבילכם ובכך תהנו מכל היתרונות שבמיקור חוץ - חיסכון בעלויות, זמן ודאגות. 

מה זה 'ניהול מערך שיווק דיגיטלי מבוסס דאטה לעסקי איקומרס'?

פתרון 360 שמספק לכם את מלוא המענה השיווקי לעסק שלכם, הן בדיגיטל והן מחוץ לו - והכל בשירות אחד

ניהול מערך שיווק דיגיטלי מבוסס דאטה זה לא כמו משהו שאי פעם חוויתם. זה ניצוח על תזמורת שלמה של ערוצי שיווק דיגיטליים שעובדים בסינרגיה מושלמת ומשווקים את הארגון שלכם כמו מכונה משומנת ואוטומטית שמטרתה למקסם את החשיפה שלכם ולהביא לגידול משמעותי במכירות. המטרה: בניית מותג חזק, בעל מוניטין ומקסום ההכנסות של העסק כתוצאה מכך. השירות כולל שלושה ערוצים המתנהלים במקביל: אחד; בניית יסודות שיווקיים חזקים וביסוס המותג. שניים; הקמה וניהול של כל מערך השיווק הדיגיטלי של העסק. ושלוש; איסוף וניתוח דאטה שיווקית לצרכי אופטימיזציה ומתן מענה לסוגיות עסקיות שונות.

איך זה עובד? 

5

ניתוח הדאטה השיווקית שנאספה לצורך יישום המסקנות בתהליך השיווק המעגלי של העסק. המטרה: ביצוע הפקת לקחים ושימוש בנתונים הרבים שנאספו במטרה להביא לביצוע מדויק ויעיל יותר של תהליך השיווק.

שלב חמישי

למידה ויישום מחדש

הכרת הסביבה העסקית בה העסק פועל, הכרת המתחרים והלקוחות, מיתוג דיגיטלי, בניית אסטרטגיה שיווקית, תכנון חווית לקוח בלתי נשכחת, בניית פרסונות לקוח, ניסוח מסר שיווקי חד וברור ועוד.

1

שלב ראשון

התכנון

בניית מערך שיווק דיגיטלי הכולל בין היתר: הקמת נכסים דיגיטליים, הקמת מערך דיוור אוטומטי, חיבור למערכות אוטומציה ובנייה של משפך מכירות אוטומטי, הקמת צ'אטבוט חכם, הטמעת כלי שיווק ואנליזה באתר החברה ובנכסים השונים ועוד.

2

שלב שני

ההכנה

איסוף המידע אודות המשתמשים מהנכסים לצורך למידה טובה יותר של הצרכים והמאפינים שלהם. באופן זה נוכל: להפנות פרסום רלבנטי אל המשתמש ודומיו באופן אוטומטי, לבנות מערך תפוצה רחב, לייצר רושם ראשוני מקצועי, להניע אותם להשגת מטרות העסק, לייצר מוניטין איכותי ולמקסם את ההכנסות מהפרסום.

4

שלב רביעי

איסוף וניתוח דאטה שיווקית

העלאה וניהול קמפיינים עם מסר שיווקי חד וברור בפלטפורמות הרלבנטיות, כגון: פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, גוגל, טאבולה/אווטבריין, יוטיוב, רימרקטינג, אימייל-מרקטינג, וואטסאפ/סמס ועוד. בנוסף, ניהול המדיה בכל הנכסים הדיגיטליים.

3

שלב שלישי

הביצוע

ככה עובדים היום בחברות הכי מצליחות בעולם - וגם אתם יכולים לעבוד כך החל מהיום

אנחנו נשמש כמנהלי השיווק הדיגיטליים של הארגון שלכם ונספק לכם במקצועיות את כל מה שעולם השיווק הדיגיטלי יודע להציע כיום לעסקים וחברות.

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

איך ניהול מערך שיווק דיגיטלי מבוסס דאטה יכול להביא להצלחה מטאורית של הארגון?

לפעול בלי מערך שיווק משומן ומתוכנן בקפידה

זה כמו לרוץ בכל הכוח בחדר חשוך ומלא בארגזים

אין לארגון שלכם מערך שיווק דיגיטלי מתוכנן היטב? אין לכם גורם מקצועי שינצח על כל ערוצי השיווק הדיגיטליים? אתם מרגישים שמערך השיווק והמכירות שלכם לא עובד בצורה חלקה ולא ממקסם את הפוטנציאל של השירות או המוצר שלכם? אתם לא מדמיינים את זה. פעילות עסקית שמתנהלת ללא מערך שיווק מתוכנן היטב שקול לריצה בתוך חדר חשוך ומלא בארגזים. אתם לא מגיעים למקסימום לקוחות, אין לכם דרך להבין איך הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מגיבים לפרסום או לשירות או למוצר שלכם, אתם פוגעים במוניטין של הארגון, היכולת שלכם להגיב לשינויי השוק נשחקת בכל יום שעובר ואתם מאפשרים למתחרים לעקוף אתכם ולבנות את המוניטין שלהם על גבכם. זאת דרך בטוחה לאבד שליטה על הארגון שלכם. באמצעות ניהול מערך שיווק דיגיטלי מבוסס דאטה אתם תחזירו לעצמכם את השליטה על השיווק והמכירות, תבנו את המותג שלכם בצורה איתנה וחכמה, תבנו יכולת תגובה מהירה לשינויי השוק ותתחילו לשווק כמו המותגים המצליחים בעולם - ועל הדרך תחסכו כסף, זמן ודאגות. אין כאן סודות מיוחדים, רק עבודה נכונה וחכמה.

לקוחות מספרים עלינו

"...הגענו כחברה צעירה מאוד אך מבטיחה, והיינו מאוד סקפטיים בהתחלה לאחר שנכוונו רבות מחברות שעשו לנו שיווק דיגיטלי. הוצאנו בעבר תקציבים גדולים ולא ראינו שיפור שגרם לנו לומר 'וואו, קרה כאן משהו גדול לחברה שלנו'. עם סטייט אוף מיינד כזה הגענו לחבר'ה בנטליקון. כבר בפגישה הראשונה הבנו שהם מביאים משהו חדש לשולחן, משהו שחברות שיווק אחרות לא עושות היום. לקחנו איתם את הסיכון והם לקחו לידיים שלהם את כל צד השיווק של החברה. בתוך כמה חודשים עשינו קפיצת דרך משמעותית שהציבה אותנו בשורה אחת עם המתחרים שלנו והפכנו לשחקן דומיננטי ומשמעותי בענף בו אנו מתחרים. לא היינו מסוגלים להגיע להישגים האלה ללא ניהול השיווק של החבר'ה מנטליקון בהובלתו של ליאור המנכ"ל..."

עמירם צור, מנכ"ל 

BuyMania

רוצים לדעת מה כלול בשירות וכמה זה עולה?

Network-PNG-HD.png

מחיר בהתאמה

אישית וחסכוני

4

שירות ניהול מערך שיווק רחב מתאים לכל סוגי העסקים, החל מעסק של עובד אחד ועד חברה עם עשרות או מאות עובדים. יש לנו מגוון חבילות שירות בעלי היקפי פעילות שונים ובמחירים שונים, כך שכולם יכולים למצוא את החבילה שמתאימה להם ביותר.

3

לא רק שאנו ננהל עבור העסק שלכם את מערך השיווק הדיגיטלי שלו, אלא כל הלקוחות שלנו אף מלווים באופן אישי וצמוד על ידי הבעלים של הסוכנות, ליאור כהן, יועץ ומנהל שיווק מקצועי, בכל שאלה או סוגיה העולים על הפרק ומתלווה לפגישות דירקטוריון, הנהלה ובמידת הצורך עם צדדים שלישיים.

ליווי אישי צמוד

של מנהל שיווק

אנחנו באמת

מבינים אתכם

אנחנו מבינים אנשים ואנחנו יודעים מה מניע אותם לפעול. לכן אנו יודעים כיצד למכור את המסר השיווקי שלכם בצורה חדה וברורה שתגרום ללקוחות הפוטנציאליים שלכם להרגיש שאתם ממש מדברים אליהם, שהמוצר או השירות שלכם הוא בדיוק מה שהם צריכים - שאתם הדבר הטוב ביותר שקרה להם.

2

1

ככה באמת

מותגים משווקים

שיווק היא הדרך היחידה שיש לעסקים להגדיל את היקף המכירות ולהביא למקסום הפוטנציאל העסקי שלהם. ניהול מערך שיווק רחב היא הדרך היחידה לעשות את זה. אם המותגים המצליחים ביותר בעולם עושים את זה בהצלחה - אין סיבה שהעסק שלכם לא יהיה ביניהם.

למה השירות שלנו מושלם לארגון שלכם?

היתרונות שלנו הם הרווח שלכם

NETLICON-FULL-LOGO-PNG.png