נטליקון לוגו סוכנות לייעוץ וניהול שיווקי

אודות נטליקון

אודות

נטליקון

נטליקון היא סוכנות ראשונה מסוגה המתמחה בניהול מערכי שיווק במיקור חוץ, לצד מתן פתרונות דיגיטל מתקדמים ומקיפים. אנו מספקים ללקוחות שלנו את כל מה שעולם השיווק יודע להציע כיום לעסקים - והכל בשירות אחד שניתן במיקור חוץ.

 

מה זה אומר בפועל? אם אין לחברה שלכם מנהל שיווק - אנחנו נכנסים לנעליים של מנהל השיווק בעסק ועושים זאת במיקור חוץ. ואם יש לכם מנהל שיווק? אנו עובדים בצמוד אליו כמנהלי הדיגיטל שלכם ובכך דואגים לתרגם את האסטרטגיה השיווקית של החברה לסביבת הדיגיטל.

הרבה מעבר להיותנו משווקים בדיגיטל, אנחנו אנשי שיווק. בין היתר, אנו בונים ללקוחות שלנו יסודות שיווקיים חזקים שמתחילים בתכנון ובניית אסטרטגיה שיווקית עם מסר שיווקי חד וברור, אנו לומדים את הסביבה העסקית בה החברה פועלת, לומדים את המתחרים, את הלקוחות הפוטנציאלים והלקוחות הקיימים, אנו לומדים את המסע הצרכני שלהם ברחבי הרשת ומתכננים להם חווית לקוח בלתי נשכחת, אנו בונים פרסונליזציה של לקוחות ומשפכי שיווק עוצמתיים רב ערוצים, אנו מנהלים את הקמפיינים של הלקוחות שלנו באופן שוטף, אנו אוספים ומנתחים את הדאטה השיווקית של החברה במטרה לשפר את ביצועי הפרסום ולתת מענה לשיקולים עסקיים חשובים, ואנו מקימים ומנהלים מערך שיווק דיגיטלי רחב מבוסס דאטה שמאפשר ללקוחות שלנו לפרסם קמפיינים מדויקים לקהלים מדויקים - בכל זמן ובכל מקום ברשת בו הם נמצאים.

בנוסף, אנחנו גיקים אמיתיים בכל מה שקשור לדאטה שיווקית. בעידן שבה חברה תצליח לשרוד ולעקוף את המתחרות שלה רק אם היא תדע לעשות שימוש מושכל בדאטה של הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים שלה, הניסיון והתשוקה שלנו לתחום נותנים ללקוחות שלנו ערך מוסף שיווקי חסר תקדים על פני המתחרים שלנו.

הסוכנות ממוקמת בנתניה ומייצגת מגוון רחב של חברות ועסקים, החל מעסקים קטנים ועד חברות גדולות עם פעילויות גלובאליות. בין אם מדובר בחברות איקומרס, סטארט-אפ, תעשייה ועוד, היכולת שלנו לספק ללקוחותינו מעטפת שירותי שיווק כה רחבים ואיכותיים, בין אם בישראל ובין אם בפעילות הבינלאומית של לקוחותנו, הופכת אותנו ל- One Stop Shop אמיתי במלוא מובן המילה עבור עסקים וחברות שמבינים ששיווק טוב הוא הבסיס להצלחה של כל עסק.

" שיווק הוא כל כולו סביב היכולת להבין אנשים. אנו אוהבים לחשוב שאנחנו יצורים מורכבים אבל האמת היא שאנחנו מאוד פשוטים להבנה, ברגע שאנחנו יודעים מה מניע אותנו. כולנו שונים אבל במובן מסוים כולנו גם מאוד דומים, לא משנה מה צבע העור שלנו, אל מי אנחנו מתפללים ובאיזו שפה אנו מדברים. לכולנו יש צרכים וכולנו מבלים את חיינו בחיפוש אחר מציאת מענה להם. תמצאו את הצורך שמניע את האדם - ותמצאו את הדרך להגיע אליו ".

הערכים שאנו

פועלים על-פיהם

  • הסוכנות תחתור למצוינות חסרת פשרות ותשמור על סטנדרטים גבוהים בכל רבדי פעילותה. הסוכנות, בעליה וכל אחד מעובדיה, ילחמו, ככל אשר ידרשו, עבור הצלחת הלקוחות של הסוכנות בארנה הדיגיטלית.

  • הסוכנות שמה את לקוחותיה בראש סדר העדיפויות במתן שירות אישי, מקצועי, מהיר וסבלני. אנו מאמינים שמוניטין הסוכנות היא האופן שבה לקוחותינו רואים אותנו ולפיכך נמשיך בכל מאמצנו לפעול על פי אמות מידה אלו.

  • הסוכנות תשמור על פרטיותם של לקוחותינו ולא תחשוף או תשתף מידע בדבר פעילותו העסקית של מי מהם עם אחר.

  • הסוכנות תשמור על הרמה המקצועית הגבוהה ביותר של עובדיה ותעסיק, ללא אפליית דת, גזע ומין, את העובדים המקצועיים ביותר על מנת שיספקו ללקוחותנו את השירות האיכותי והטוב ביותר.

  • הסוכנות תעמוד ביעדים ובמטרות שהציבה לעצמה במסגרת השירותים שאנו מספקים ללקוחותנו, תובעניים ככל אשר יהיו, מבלי לפגוע כהוא זה ברמת השירות הגבוהה ביותר לה אנו מחויבים.

  • הסוכנות חורטת על דגלה את נושא התרומה והסיוע לקהילה הנזקקת בישראל. בכל מהלך הפעילות השנתית אנו מקצים חלק מהכנסות הסוכנות לסייע למאות אלפי ניצולי שואה ומשפחות נזקקות.

הצטרפו לקהילת העסקים שלנו

והישארו תמיד מעודכנים בכל מה שחם בעולם השיווק הדיגיטלי

נטליקון לוגו סוכנות לייעוץ וניהול שיווקי
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle

© 2016-2019 BY NETLICON .

נתניה, ישראל

NETLICON. DATA DRIVEN DIGITAL MARKETING AGENCY. 

PLEASE READ OUR TERMS OF USE AND PRIVACY POLICY.