נטליקון לוגו סוכנות לייעוץ וניהול שיווקי

אודות נטליקון

אודות

נטליקון

נטליקון היא סוכנות פרסום ושיווק דיגיטלי המתמחה בניהול מערכי שיווק דיגיטליים, לצד מתן פתרונות דיגיטל מתקדמים ומקיפים. אנו מספקים ללקוחות שלנו את כל מה שעולם השיווק יודע להציע כיום לעסקים - והכל בשירות אחד ותחת קורת גג אחת.

 

מה זה אומר בפועל? אם אין לחברה שלכם מנהל שיווק - אנחנו ניכנס לנעליים של מנהל השיווק בארגון שלכם במודל של מיקור חוץ. ואם יש לכם מנהל שיווק? אנו נעבוד בצמוד אליו כמנהלי הדיגיטל שלכם ובכך נדאג לתרגם את האסטרטגיה השיווקית של החברה לסביבת הדיגיטל בצורה חכמה ואפקטיבית.

הרבה מעבר להיותנו משווקים בדיגיטל, אנחנו אנשי שיווק. בין היתר, אנו בונים ללקוחות שלנו יסודות שיווקיים חזקים שמתחילים בתכנון ובניית אסטרטגיה שיווקית עם מסר שיווקי חד וברור, אנו לומדים את הסביבה העסקית בה החברה פועלת, לומדים את המתחרים, את הלקוחות הפוטנציאלים והלקוחות הקיימים, אנו לומדים את המסע הצרכני שלהם ברחבי הרשת ומתכננים להם חווית לקוח בלתי נשכחת, אנו בונים פרסונליזציה של לקוחות ומשפכי שיווק רב ערוצים עוצמתיים, אנו מנהלים את הקמפיינים של הלקוחות שלנו באופן שוטף, אנו אוספים ומנתחים את הדאטה השיווקית של החברה במטרה לשפר את ביצועי הפרסום ולתת מענה לשיקולים עסקיים חשובים, ואנו מקימים ומנהלים מערך שיווק דיגיטלי רחב מבוסס דאטה שמאפשר ללקוחות שלנו לפרסם קמפיינים מדויקים לקהלים מדויקים - בכל זמן ובכל מקום ברשת בו הם נמצאים.

בנוסף, אנחנו גיקים אמיתיים בכל מה שקשור לדאטה שיווקית. בעידן שבו ארגון יצליח לשרוד ולעקוף את המתחרים שלו רק אם הוא ידע לעשות שימוש מושכל בדאטה של הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים שלו, הניסיון והתשוקה שלנו לתחום נותנים ללקוחות שלנו ערך מוסף שיווקי חסר תקדים על פני המתחרים.

הסוכנות ממוקמת בנתניה ומייצגת מנעד רחב של ארגונים. אנו תמיד מחפשים לקוחות אמיצים שמוכנים ללכת את ה-extra mile כדי לספר סיפור חדש ונועז יותר, כדי להמציא יחד את הדבר הבא שישים את המותג שלהם לפני כולם. מעל הכל, אנו מחפשים לקוחות שנוכל לראות בהם, באופן הדדי, שותפים אסטרטגיים לדרך - ועבורם אנו נעשה הכל כדי להשיג את מטרות הארגון ואף מעבר.

בין אם מדובר בחברות איקומרס, סטארט-אפ, תעשייה ועוד, היכולת שלנו לספק ללקוחותינו מעטפת שירותי שיווק כה רחבים ואיכותיים, בין אם בישראל ובין אם בפעילות הבינלאומית של לקוחותנו, הופכת אותנו ל- One Stop Shop אמיתי במלוא מובן המילה עבור ארגונים שמבינים ששיווק טוב הוא הבסיס להצלחה.

" שיווק הוא כל כולו סביב היכולת להבין אנשים ולספר את הסיפור הנכון. אנו אוהבים לחשוב שאנחנו יצורים מורכבים אבל האמת היא שאנחנו מאוד פשוטים להבנה, ברגע שאנחנו יודעים מה מניע אותנו. כולנו שונים אבל במובן מסוים כולנו גם מאוד דומים, לא משנה מה צבע העור שלנו, אל מי אנחנו מתפללים ובאיזו שפה אנו מדברים. לכולנו יש צרכים וכולנו מבלים את חיינו בחיפוש אחר מציאת מענה להם. תמצאו את הצורך שמניע את האדם - ותמצאו את הדרך להגיע אליו ".

הצטרפו לקהילת העסקים שלנו

והישארו תמיד מעודכנים בכל מה שחם בעולם השיווק הדיגיטלי

נטליקון לוגו סוכנות לייעוץ וניהול שיווקי
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle

© 2016-2019 BY NETLICON .

נתניה, ישראל

NETLICON. DATA DRIVEN DIGITAL MARKETING AGENCY. 

PLEASE READ OUR TERMS OF USE AND PRIVACY POLICY.